Copyright 2018 - Custom text here
 
Calendari - CLUB JOVENTUT ULLDECONA SOTS 21 FEMENÍ
Competició: C.T. TARRAGONA FASE FINAL LLOCS 10-18

 j9 f2 s21fem

JORNADA 1

 

DIUMENGE

14 DE GENER DE 2018

16:00 H

 

MANYANET REUS B

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 2

 

DISSABTE

20 DE GENER DE 2018

20:00 H

 

TGN BÀSQUET

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 3

 

DIUMENGE

28 DE GENER 2018

12:00 H

 

CONSTANTÍ-AE CLARET
C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 4

 

 

DISSABTE

03 DE FEBRER 2018

19:30 H

 

BÀSQUET TERESIANES S21

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 5

 

DISSABTE

10 DE FEBRER 2018

 

DESCANSA

 

JORNADA 6

 

DIUMENGE

18 DE FEBRER 2018

10:45 H

 

CB SANT PERE I SANT PAU S21

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 7

 

DIUMENGE

25 DE FEBRER 2018

10.45H

 

AD TORREFORTA

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 8

 

DISSABTE

03 DE MARÇ 2018

18.15H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

CB CALAFELL

JORNADA 9

 

DISSABTE

21 D'ABRIL 2018

16:30 H

 

CB CANTAIRES TORTOSA

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 10

 

DISSABTE

17 DE MARÇ 2018

17.30H

(La Sènia)

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

MANYANET REUS B

JORNADA 11

 

DISSABTE

24 DE MARÇ 2018

18.15H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA   TGN BÀSQUET
JORNADA 12

 

DIUMENGE

08 D'ABRIL 2018

12.00H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA CONSTANTÍ-AE CLARET
JORNADA 13

 

DISSABTE

14 D'ABRIL 2018

18.15H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA   BÀSQUET TERESIANES S21
JORNADA 14

 

DISSABTE

21 D'ABRIL 2018

 

DESCANSA

(RECUPERA JORNADA 9)

JORNADA 15

 

DISSABTE

28 D'ABRIL 2018

17.00H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA   CB SANT PERE I SANT PAU S21
JORNADA 16

 

DIUMENGE

06 DE MAIG 2018

11.15H

 

C. JOVENTUT D'ULLDECONA  AD TORREFORTA 
JORNADA 17

 

DISSABTE

12 DE MAIG 2018

20.00H

 

CB CALAFELL  C. JOVENTUT D'ULLDECONA 
JORNADA 18

 

DISSABTE

19 DE MAIG 2018

17.00H

 

 C. JOVENTUT D'ULLDECONA  CB CANTAIRES TORTOSA

 

 

Competició: C.T. TARRAGONA FASE PRÈVIA - GRUP 02

 

JORNADA 1 (aplaçat)

DIUMENGE

15 D'OCTUBRE 2017

16:15 H

SOTS 25 FEM. CB SALOU

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 2

DISSABTE

07 D'OCTUBRE 2017

17:00 H

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

ESCOLA PUIGCERVER

JORNADA 3

DIUMENGE

22 D'OCTUBRE 2017

16:30 H

CONSTANTÍ-AE CLARET

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 4

 

DISSABTE

28 D’OCTUBRE 2017

19:30 H

MANYANET REUS B

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 5

DISSABTE

04 DE NOVEMBRE 2017

17:00 H

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

CB ÀGUILES

JORNADA 6

DISSABTE

11 DE NOVEMBRE 2017

17:30 H

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

SOTS 25 FEM. CB SALOU

JORNADA 7

DISSABTE

18 DE NOVEMBRE 2017

16.00H

ESCOLA PUIGCERVER

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

JORNADA 8

DISSABTE

25 NOVEMBRE 2017

17.00H

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

CONSTANTÍ-AE CLARET

JORNADA 9

DISSABTE

02 DE DESEMBRE 2017

17:00 H

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

MANYANET REUS B

JORNADA 10

DISSABTE

16 DE DESEMBRE 2017

19.30H

CB ÀGUILES

C. JOVENTUT D'ULLDECONA

 

 

f t g m

SEGUEIX-NOS

CALENDARI